Produkti

SmartSeal

Posted

print

SmartSeal – elektroniskais zīmogs. Iekārta ir mūsu uzņēmuma izstrādājums, paredzēta kontroles pār materiālo vērtību saglabāšanu kustamos objektos nodrošināšanai to transportēšanas laikā. Komplekts sastāv no vairākām atsevišķām neatkarīgām ierīcēm:

Komunikācijas un monitoringa (pamata) modulis – SmartGuard ar iebūvētu GSM sakaru kanālu, GPS sistēmu, kā arī ar ārējo ierīču vadības bloku (līdz 8 vienībām) pa radio kanālu. Tas paredzēts transporta līdzekļu (kuri ir aprīkoti ar SmartSeal elektronisko zīmogu) izmantošanas attālinātai vadībai un kontrolei. Dati no ārējiem ierīcēm, ar komunikācijas un monitoringa moduļa starpniecību, tiek pārraidīti dispečeru struktūrā, kas pārvalda pārvadājumus.

Pie katras elektroniskā zīmoga atvēršanas vai aizvēršanas tiek automātiski ģenerēts koda numurs un nosūtīts dispečeram. Šo numuru var ierakstīt pavaddokumentos un preču saņēmējs identificēs to piegādes brīdī. Dispečers attālināti nosaka izsūtāmo datu diskrētumu.

Neatļautā objekta (istabas, automašīnas) atvēršanas gadījumā dispečers nekavējoties saņem brīdinājuma signālu. Vienlaicīgi notikuma vieta, datums un laiks tiek  parādīti elektroniskajā kartē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *