Produkti

SmartTemp

Posted

print

SmartTemp ir elektronisks temperatūras sensors. Ierīci izstrādājusi mūsu kompānija, tā ir paredzēta, lai kontrolētu materiālu vērtību temperatūras režīmu gan noliktavu kompleksos, gan kravu pārvadājumos pa dzelzceļu, autoceļiem un ūdens transportu.

Komplekts sastāv no vairākām atsevišķām patstāvīgām ierīcēm:

Komplekts sastāv no vairākām atsevišķām ierīcēm:

  1. Komunikācijas un monitoringa (pamata) modulis – SmartGuard ar iebūvētu GSM sakaru kanālu, GPS sistēmu, kā arī ar ārējo ierīču vadības bloku (līdz 8 vienībām) pa radio kanālu. Tas paredzēts transporta līdzekļu (aprīkoto ar SmartSeal elektronisko zīmogu un SmartTemp – elektronisko temperatūras sensoru) izmantošanas attālinātai vadībai un kontrolei.
  2. Dati no ārējiem ierīcēm, ar komunikācijas un monitoringa moduļa starpniecību, tiek pārraidīti dispečeru struktūrā, kas pārvalda pārvadājumu. SmartTemp – temperatūras radītāji monitorētā telpā tiek automātiski pārsūtītas dispečeram. Temperatūras neatbilstības gadījumā dispečers nekavējoties saņem ziņojumu par konkrēto notikumu.

Projekts ir īstenots un veiksmīgi darbojas vairāk nekā desmit gadus, projekta attīstība turpinās. Visi tehniskie un programmatūras produkti ir izstrādāti un ražoti mūsu kompānijā. Katru konkrētām mērķim tiek veidoti atsevišķie kompleksi, kas sastāv no vairākām neatkarīgām ierīcēm:

  1. SmartMonitor
  2. SmartGuard
  3. SmartSeal
  4. SmartTemp

Galvenos klientus, kas izmanto šo sistēmu, skatīt “Klienti” sadaļā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *